Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Zwroty

Właścicielem sklepu www.biuroweabc.pl jest firma:

ECI Trade Sp. z o.o.
ul. Szuberta 45A
02-425 Warszawa

zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy KRS: 0000560994, NIP: 5211007361 REGON: 010822013

 

JAK DOKONAĆ ZWROTU?

Starannie spakuj zwracany towar i wyślij do nas mailowo oraz w paczce informację o odstąpieniu od umowy.

Zabezpieczoną przesyłkę wyślij na adres:

MAGAZYN ZWROTÓW:

Magazyn Eci Trade Sp. z o.o.

ul. Szyszkowa 35/37 Bramy A17-A19

02-285 Warszawa

 

UWAGA! Przesyłki wysłane na inny adres niż powyżej nie będą odbierane.
Możliwe jest skorzystanie z formularza zwrotu/zgłoszenia online.

 

Opis procedury reklamacyjnej:

1. Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy wypełniając formularz reklamacyjny. Kupujący, po uzupełnieniu formularza, otrzyma numer reklamacji oraz informację co należy robić w dalszej kolejności. W przypadku zapytań o reklamację prosimy o podawanie tego numeru.

2. Prosimy o dokładne wypełnienie formularza i podanie wszystkich danych - pozwoli nam to na szybkie rozpatrzenie reklamacji.


3. Prosimy o umieszczenie nru reklamacyjnego na przesyłce – w innym przypadku nie będziemy mogli zidentyfikować przesyłki


4. Sprzedający zobowiązuje się do rozpatrzenia reklamacji w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci.


5. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail.


6. Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Warszawie. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: http://www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”.

Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy:

W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług – zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny.


Aby odstąpić od umowy:


1. Uzupełnić formularz zwrotu.


2. Prosimy o dokładne wypełnienie formularza i podanie wszystkich danych - pozwoli nam to na szybkie dokonanie zwrotu środków.


3. Prosimy o dopisanie na paczce, przesłanego Państwu INDYWIDUALNEGO NUMERU ZWROTU – w przypadku braku wpisania INDYWIDUALNEGO NUMERU ZWROTU  na przesyłce, zidentyfikowanie paczki może być utrudnione


4. Sprzedający zobowiązuje się do zwrotu środków w terminie do 14 dni od daty od daty otrzymania zwróconego towaru.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl